Radim Fiala musel překonat velký strach

Málem skončil v plamenech!

Hvězda Ordinace má na komplikace během natáčení vyloženě štěstí.

Scéna z dílu Ordinace v růžové zahradě, během které zemřel otec nové postavy Šárky, nevypadala dramaticky pouze v seriálu. Nečekaná komplikace mohla zapříčinit velkou tragédii! Dvoumetrové šlehající plameny, štiplavý dým, ohořelý vrak. Z takové spouště zachraňoval mladou studentku Šárku v podání ŠTĚPÁNKY FINGERHUTOVÉ (20) doktor Hanák alias RADIM FIALA (46).

Na hadici ale došlo k závadě a hasiči málem neuhasili včas auto. „Jo, to bylo docela nepříjemný,“ potvrzuje sám Fiala, který se z otřesného zážitku oklepal a točí dál. Pro herce to však není první nepříjemný natáčecí zážitek. Už před více než rokem se mu stala osudnou obyčejná jízda na kole.

Hned první natáčecí den se zmrzačil.

Také vás může zajímat ...
A1
Scénka působí jako z nějakého akčního filmu.
A2
Mladá herečka je novou tváří oblíbeného seriálu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...