Radim Fiala: Zranil se při výbuchu

Představitel doktora Petra Hanáka z Ordinace v růžové zahradě 2 Radim Fiala (46) spolu se svou seriálovou manželkou Klárou Cibulkovou (42) natáčeli jednu z nejdražších a nejnebezpečnějších scén za poslední dobu.

Také vás může zajímat ...

Při výbuchu varny drog se Fiala dokonce zranil. „Nešikovně jsem šlápl do díry, kterou jsem neviděl, a odneslo to koleno. Viděl jsem všechny svatý!“ líčí herec. Na místě, kde se natáčelo přitom nebyl pro štáb a herce pohyb úplně bezpečný.

Ztrouchnivělé trámy a propadlá podlaha přispěly k adrenalinovému zážitku všech zúčastněných. Fiala ani Cibulková neměli kaskadéry, ale při samotném výbuchu nesměli být na place. „Hanák sice jako zázrakem přežije, jeho boj o život ale bude pokračovat v nemocnici,“ prozradil člen štábu budoucnost doktora Hanáka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...