Radim Fiala: Zranil se při výbuchu

Představitel doktora Petra Hanáka z Ordinace v růžové zahradě 2 Radim Fiala (46) spolu se svou seriálovou manželkou Klárou Cibulkovou (42) natáčeli jednu z nejdražších a nejnebezpečnějších scén za poslední dobu.

Při výbuchu varny drog se Fiala dokonce zranil. „Nešikovně jsem šlápl do díry, kterou jsem neviděl, a odneslo to koleno. Viděl jsem všechny svatý!“ líčí herec. Na místě, kde se natáčelo přitom nebyl pro štáb a herce pohyb úplně bezpečný.

Ztrouchnivělé trámy a propadlá podlaha přispěly k adrenalinovému zážitku všech zúčastněných. Fiala ani Cibulková neměli kaskadéry, ale při samotném výbuchu nesměli být na place. „Hanák sice jako zázrakem přežije, jeho boj o život ale bude pokračovat v nemocnici,“ prozradil člen štábu budoucnost doktora Hanáka.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...