Radost vystřídala ledová sprcha

Herečka Jana Bernášková (39), hvězda seriálu Vyprávěj a Specialisté, se pochlubila fotkou s obrovskou kyticí růží. Vzápětí ale přišla ledová sprcha.

Když k nim domů kurýr doručil překrásnou kytici růží, její ženské srdce se tetelilo radostí. Ihned ji napadlo, že má nejlepšího manžela pod sluncem. Nejen že je zručný a dokáže vše opravit, ještě myslí i na její ženskou duši. „Dobře jsem si vybrala. Po deseti letech tolik lásky! Ruda je boží!“

Také vás může zajímat ...

A radostně se vrhla pro pugét. V tu chvíli ji zpražila dcera Justýna (14), ať se uklidní, že kytice je pro ni od jejího kluka! Štěstí tak vystřídal pořádný šok a chvíli herečce trvalo, než situaci dokázala v klidu rozdýchat. Snad se manžel dovtípí a rodinnou atmosféru vyžehlí dalším květinovým pugétem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama