Radoval se předčasně

Její otec už hlásil do světa dobré zprávy.

Své rodiče požádala o důležitý slib, ale jeden z nich ho bohužel porušil. Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Anna Slováčková (24) se už delší dobu pere se zákeřnou rakovinou prsu.

Svou maminku Dádu Patrasovou (64) a otce Felixe Slováčka (77) poprosila, aby nikdy nikde nemluvili o jejím zdravotním stavu bez jejího svolení.

Také vás může zajímat ...

Byl štěstím bez sebe

Prošla si už všemi potřebnými chemoterapiemi, má za sebou dokonce už i operaci a vše se zdálo být v pořádku. Felixe to ale potěšilo natolik, že slib, který své dceři dal, porušil.

„Moje dcera je zdravá! Jsem šťastnej, ani nevíte jak! Volali jsme si a výsledky jsou báječný,“ vyhrkl nadšený otec. Aničku tím ale pořádně naštval, a
dokonce se kvůli tomu měli ostře pohádat.

Bude podstupovat další léčbu

Navíc je teď celá situace jiná, než jak Slováček zprvu nastínil. Ukázalo se, že Anička bude i nadále podstupovat chemoterapie, tentokrát ale v podobě prášků.

Bude je muset užívat celkem dlouhou dobu, ale pro své uzdravení je odhodlaná udělat vše. Také bude muset dál docházet na ozařování a její cesta za kompletním uzdravením stále není u konce.

V těle už sice nemá mít žádné zákeřné nádory, ale teď je potřeba zajistit, aby se už znovu neobjevily. Neměla by se ale zbytečně rozčilovat, ať se jí nepřitíží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama