Rakovina mu vzala další lásku

Seriálový herec Ladislav Frej (78) se těšil, že si brzy vezmou svou lásku Gabrielu Mrkvicovou (✝56). Na svatbu s ní ale bohužel nedojde. Milovanou partnerku mu totiž v polovině srpna vzala rakovina.

Zemřít měla podle dostupných informací doma, jelikož nechtěla trávit trávit poslední dny svého života na nemocničním lůžku. Ačkoli tak rakovinu v minulosti jednou porazila, nakonec se ukázalo, že to byl jen dílčí úspěch. Ladislav už se s rakovinou ve svém blízkém okolí v minulosti jednou setkal.

Také vás může zajímat ...
Gabrielu si chtěl vzít za ženu

Zákeřná nemoc mu totiž vzala manželku Věru Galatíkovou (✝69). Herečka s rakovinou plic bojovala posledních pět let svého života. Chemoterapii ale nakonec odmítla a raději se rozhodla věnovat dětem a vnoučatům. Panu Frejovi tak za celou redakci Časopisu Moje sladké tajemství chceme vyjádřit upřímnou soustrast.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...