Rakovina mu vzala milovanou manželku

S velmi smutnou zprávou se svěřil herec, známý z filmu Pulp Fiction, John Travolta (66). „S velmi těžkým srdcem vám musím oznámit, že má krásná žena Kelly prohrála svou dva roky trvající bitvu s rakovinou prsu,sdílel herec na sociálních sítích.

Také vás může zajímat ...

Kelly Preston (†57) sice měla velkou podporu napříč celé rodiny a snažila se bojovat do poslední chvíle, ovšem nakonec byla bohužel na nebezpečnou nemoc krátká. John se rozhodl, že v nejbližší době vezme nějaký čas pro sebe, který se chystá věnovat především dětem. Preston se za Travoltu provdala v roce 1991.

Herečku Kelly Preston si vzal v roce 1991.

Společně přivedli na svět dceru Ellu (20) a syna Benjamina (9). Měli společně ještě syna Jetta, který ale byl autista a nakonec po jednom z těžkých epileptických záchvatů ve věku šestnácti let zemřel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...