Rambo urputně hlídá svoji krásnou dceru

Herec Sylvester Stallone (74) na svůj věk stále vypadá dobře, ale tělem, jakým okouzloval ženy každého věku v 80. letech ve svých legendárních rolích Rockyho či Ramba, se už opravdu pyšnit nemůže.

Holt, nic netrvá věčně. Při pohledu na jeho nové fotky vás překvapí už jen velikost jeho legendárního pasu. Čím to asi bude? Že by v tom byl stres a nervy?

Také vás může zajímat ...

Každopádně hvězda akčních filmů už má svůj věk, a proto si s váhou hlavu neláme a nějaké to kilo navíc neřeší. Také má úplně jiné starosti! Jeho dcery, které má s modelkou Jennifer Flavinovou (51), dospívají.

Místo svalů a břišáků se teď Sylvester chlubí především půvabnou dcerou Sistine (22), která svou krásu zdědila po mamince. Ve svých červených plavkách by hravě mohla zaujmout místo Pamely Anderson (53) ve slavné Pobřežní hlídce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...