Randí se dvěma muži najednou?

Ve stopách svých slavných rodičů nikdy nešla. KRISTÝNA FREJOVÁ (49) toužila po klidném životě naplněném láskou. Jenže to se jí dodnes bohužel nesplnilo.

Během dosavadního života ji potkalo už několik velmi smutných událostí. Ty ji také poznamenaly pravděpodobně na celý život. Hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód Kristýna Frejová (49) je ale ženou, kterou hned tak něco na kolena nesrazí.

Také vás může zajímat ...

Minulý rok se ale všechno začalo obracet k lepšímu. Jak dlouho jí to ale vydrží, nechce raději odhadovat ani sama herečka. Dodnes má totiž v živé paměti svůj poslední vážný vztah. Když ji před lety opustil její partner, muzikant Jakub, s nímž má dceru Ráchel (15), zhroutil se jí svět.

Nikdy si nemyslela, že by ji mohlo potkat to, o čem vždycky jenom slýchávala nebo četla. Ale stalo se. Postupem času si ale uvědomila, že to nebyla jen chyba jejího expartnera, že se jejich vztah rozpadl, ale obou. Došlo jí, že na něho až příliš tlačila.

Myslela si, že chce to samé

Chtěla mít šťastnou a spokojenou rodinu, tak moc toužila po tom, aby ji někdo miloval, že se vůbec svého bývalého partnera neptala, jestli on touží po tom samém. Jak záhy zjistila, on měl jiné životní plány. Rozhodně nechtěl zakořenit v rodině a už si nikdy v životě neužít volnost.

A tak se jejich cesty rozešly. Nedokázala se s tím smířit, upadla do velkých depresí a nikdo z jejích blízkých ani přátel ji nepoznával. Jejímu psychickému stavu rozhodně nepomohl ani fakt, že rok poté, co se jí narodila milovaná dcerka, jí zemřela maminka Věra Galatíková (†69).

Šok, který nikdy nepřekonala

Tehdy se úplně sesypala, a nebýt terapeuta, s nímž ji maminka krátce před svou smrtí seznámila, nezvládla by to. S pomocí onoho muže se nakonec se vším dokázala srovnat, i když to nějakou dobu trvalo. Ovšem do dalších vztahů s muži se po návalu smutku a temného období rozhodně pouštět nechěla.

Navíc měla pocit, že je předurčena k tomu, aby štěstí v mužské náruči nenašla. Podle všeho za to může vztah jejích rodičů a zejména to, jak se k sobě chovali s otcem Ladislavem Frejem (78).

Za všechno mohou její rodiče?

Pokud si někdo myslel, že vztah Freje a Galatíkové byl procházka růžovou zahradou, nebyl by dál od pravdy. Frej měl totiž velmi vznětlivou povahu, a tak u nich doma byl údajně křik na denním pořádku. Navíc měl slabost pro krásné ženy a velmi rád s nimi flirtoval.

To bylo pro Galatíkovou skutečné mučení. Ona sama by se totiž na jiného muže nikdy ani nepodívala. Jenže Frej si nemohl pomoct. Přesto spolu zůstali až do smrti Věry. Milovali se do poslední chvíle. Frejová měla vždycky blíže k mamince, protože s otcem se jenom hádala.

Oba byli stejně paličatí a nic si nedarovali. A tak si dodnes herečka myslí, že vůči mužům zaujímá špatný postoj a chce, aby všechno bylo podle ní. Leč tak to v životě nefunguje.

S partnerem se jen navštěvují

V lednu minulého roku přišel životní zlom. Začala se objevovat po boku neznámého muže. Seznámili se o rok dříve na vodácké výpravě, slovo dalo slovo, zjistili, že mají mnoho společného a že má dokonce Honza, jak se její přítel jmenuje, také dceru.

Bydlí za Prahou, a tak se údajně dodnes spíše jen navštěvují, než aby spolu začali bydlet. Každý má prý rád vlastní klid a zatím se to ani jednomu nechce měnit. Nový vztah si ale pochvaluje. Nebo spíše pochvalovala.

Už pár měsíců totiž o svém soukromí

vůbec nemluví a na veřejnosti se vždy objevuje sama. Že by to ani tentokrát nevyšlo? Je to dost možné. Zajímavé ale je, že přestože je vídána hlavně sama,nikomu neušlo, že herečka jako by najednou omládla o deset let, shodila pár kilogramů a její tvář září štěstím.

Už si chce jenom užívat

Všichni to přičítali radosti z nového vztahu. Každá žena září, když konečně objeví někoho, kdo ji miluje takovou, jaká skutečně je. Ovšem v tomto případě to možná bylo trochu jinak.

Z hereckých kulárů totiž přednedávnem unikla informace, že Frejová sice svého Honzu stále má, ale že by to byl ten pravý, se říct nedá, neboť se po jejím boku začal objevovat ještě zcela jiný muž. Údajně také herec.

O koho jde, známo ale bohužel není a herečka se prý nechce k ničemu takovému vyjadřovat. A tak se spekuluje o tom, že by to mohl být někdo ze Sestřiček. Jenže tam jsou všichni herci dobře známí a jistě by žádnému fanouškovi ani kolegovi neuniklo, kdyby se s někým vídala častěji.

Nejspíš tedy půjde o někoho jiného mimo obor, koho si s hercem jen někdo popletl. Že by si Frejová konečně začala užívat života? Nebyla by první ani poslední ženou před padesátkou, která by si ráda vyhodila z kopýtka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama