Ranní návyky, které vám brání zhubnout!

Návyky po probuzení mají mimo jiné vliv také na vaše spalování nadbytečných kil během dne. Proto si dávejte velký pozor na to, co ráno děláte. Pozor na samotné probouzení Říká se, že spánek je tělu mimořádně prospěšný! Ale pozor na to, jestli nevyspáváte až moc dlouho. To má totiž dopad na váš index tělesné hmotnosti.

Pokud tedy vyleháváte více než standardních sedm až osm hodin denně, může to mít vliv na rychlejší tloustnutí.

Také vás může zajímat ...

Zdá se to možná jako nesmysl, ale na vaši tělesnou hmotnost může doléhat i to, jestli vstáváte do tmy nebo do denního světla. Lidé s roztaženými roletami jsou údajně o něco štíhlejší. Snídaně je základ Snídaně je pro organismus zásadní jídlo dne. Záleží ale samozřejmě na tom, co přesně si dáte dobrého.

Tučný dort nebo smažené jídlo v nějakém rychlém občerstvení cestou do práce asi není zrovna to pravé ořechové.

Snídaně by měla být spíš vyvážená s obsahem ovoce, bílkovin i tuků například z ořechů nebo másla. Nezanedbávejte ani pitný režim. Po několikahodinovém spánku je totiž vaše tělo mírně dehydratované a přímo prahne po probuzení po sklenici čisté vody.

Navíc tím nastartujete organismus a vnitřní orgány.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...