Rány se nebojí

Pere se kvůli holkám i teď, když už mu je třicet?

Pohledná tvář herce Jana Nedbala (30), kterého diváci vídají v seriálu Sestřičky Modrý kód, na to možná nevypadá, ale už schytala pěkných pár ran. A ne jen těch nahraných na kameru.

Myslí si snad na krásnou kolegyni Sandru?

Jak na sebe herec prozradil, vyrůstal na sídlišti v Děčíně a podle něj to bylo docela drsné prostředí. „Tam jsme se prali pořád. Kvůli holce, kvůli kamarádům, různě,“ vzpomíná Nedbal na to, že nejednou přišel domů s pořádnou modřinou.

Také vás může zajímat ...

A protože chce být ve své profesi co nejlepší, navštěvoval i kurzy s kaskadéry, takže pokud se před kamerou dostane do rvačky, divák nemá šanci poznat, že není opravdová.

I přesto je ale Jan schopný zajít ještě dál a kvůli věrohodnosti by si klidně nechal dát i opravdovou ránu. Naštěstí pro Nedbala to ale režisér nedovolí, protože skutečná modřina by mohla vadit v jiných scénách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama