Rázlová už si naplánovala, jak by chtěla zemřít

Herečka Regina Rázlová (71) nemohla 18 let hrát, a tak se rozhodla pro druhý extrém. Chce si na stará kolena všechno vynahradit, kdyby u toho měla podle svých vlastních slov vypustit duši. „Chtěla bych umřít na jevišti nebo před kamerou.

Také vás může zajímat ...

Nebyla by to špatná smrt. Myslím, že je štěstí odejít při milované práci,“ vysvětluje Regina. Sílu a chuť prý pořád má, ale se zdravím je to trochu horší. Po tom, co musela strávit jedenáct měsíců ve vazbě kvůli podezření z tunelování společnosti, než se dokázalo, že je nevinná, to s ní jde po zdravotní stránce z kopce.

K roztroušené skleróze se přidala ještě neléčená bipolární porucha a před dvěma lety i plicní embolie. Jak daleko to nechá představitelka paní Zubaté z oscarového Kolji dojít? Vzhledem k vršícím se zkouškám v Divadle na Vinohradech nejspíš daleko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama