Rcihard Genzer: Stal se obětí zlodějů

Zničili, na co přišli!

Richard Genzer Markéta Jiránková Značně to zlodějům usnadnil.

Za chyby se platí. Své by o tom mohl vyprávět herec a bavič RICHARD GENZER (50), který doplatil na svou lehkovážnost. Richard večer po příchodu totiž zapomněl zamknout branku od domu, ve kterém bydlí se svou přítelkyní MARKÉTOU JIRÁNKOVOU (41) a jejími dětmi. Když pak chtěl ráno odjet svým autem, nestačil se divit. Na jeho pozemek, který nebyl dostatečně zabezpečen, vnikli zloději.

A ukradli vše, co jim přišlo pod ruku. Nejhůř však dopadl Genzerův automobil, který byl zaparkovaný na dvorku. „Richard z toho byl pěkně naštvaný, navíc mu z auta ukradli drahou koženou bundu, kterou měl na zadním sedadle,“ řekl jeden ze sousedů. Genzer se k této nepříjemné události rozhodl nevyjadřovat. A Markéta? Ta má nyní strach být v domě s dětmi sama.

Na druhou stranu, kdyby Geňa zamkl, tak by možná vše dopadlo úplně jinak.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...