Recept, jak spolu vydržet 38 let…

Patří k nejstabilnějším párům Hollywoodu. Goldie Hawn (75) a Kurt Russell (69) jsou ve spokojeném vztahu už celých 38 let. Proč jim to vydrželo?

Také vás může zajímat ...

Nikdy se nevzali, a tak se také nemohou rozvést. „Líbí se mi, že mě označují jako Kurtovu holku,“ žertuje Goldie. Zároveň ale přiznala, že pokud už v tom daném vztahu chcete být, musíte to partnerovi dávat najevo. „Dělejte zkrátka něco neobvyklého,“ radí.

Dvojice spolu začala randit v roce v roce 1984, kdy spolu točili drama Odpolední směna. Před Kurtem byla Goldie vdaná za Billa Hudsona (70), s nímž má syna Olivera (44) a dceru Kate (41), která se rovněž proslavila jako herečka. Russell má pak syna Bostona (40) z manželství se Season Hubley (69). A spolu mají ještě syna Wyatta (34).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama