Recept na krásu? Kurkuma!

Kurkuma je nejstarší přírodní prostředek pro krásu. Postará se, aby byla vaše pleť čistá a krásná. Navíc ji hydratuje a udržuje zářivou. Její účinky již několikrát potvrdily i vědecké studie.

Také vás může zajímat ...

Zabraňuje stárnutí

Kurkuma jako taková se používá i v případech, kdy vás trápí různé druhy ekzémů, a navíc potlačuje nárazové stavy hladu. Rovněž chrání buňky proti stárnutí a tak napomáhá dlouhověkosti. Díky esenciálním olejům, které toto vzácné koření obsahuje, se využívá i při masážích společně s kokosovým olejem.

Na uklidnění

Kurkuma je rovněž výtečným pomocníkem při hojení jizev i při ženských potížích. Také uklidňuje zažívání, uvolňuje křeče a posiluje imunitu a srdce. Vědci dokonce prokázali, že má příznivý vliv na mozkovou činnost a ještě k tomu působí jako uklidňující prostředek.

Ochutnejte kurkuma latté

Díky kurkumě můžete pomáhat své kráse a zdraví i při konzumaci kávy. Připravte si jeden a půl šálku mandlového mléka, lžičku kurkumy, půl lžičky skořice, centimetr čerstvého zázvoru, špetku černého pepře a lžičku medu.

Mléko zahřejte v hrnci. Přidejte kurkumu, zázvor, med a skořici. Až bude mít mléko oranžovou barvu, přelijte ho do hrnku, poprašte špetkou pepře a navrch dejte lžíci napěněného mléka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...