Regenerační kakaové máslo

Toužíte po hladké, hebké a vyživené pokožce? Sáhněte po výrobcích, které obsahují kakaové máslo.

Kakaové máslo se získává z kakaových bobů a je plné úžasných přírodních látek. Obsahuje například antioxidanty, které pomáhají bojovat s volnými radikály a mírní tak příznaky stárnutí, a mastné kyseliny. Lze ho využít nejen v kuchyni, ale díky jeho regeneračním schopnostem je oblíbenou složkou kosmetických přípravků. A jako bonus navíc i příjemně voní.

Také vás může zajímat ...

Balzám pro kůži

Kakaové máslo má vynikající hojící a regenerační schopnosti, podporuje elasticitu pokožky a pomáhá předcházet i tvorbě strií. Používá se ke zvláčnění a zjemnění suché pokožky, zklidnění podrážděné pleti a k ošetření zrohovatělé pokožky na loktech a patách. Nehodí se jen pro mastnější pleť a tu se sklonem k akné.

Zacelí konečky

S úspěchem se využívá také při výrobě balzámů na rty nebo do vlasových přípravků. Vlasové balzámy s kakaovým máslem vyhlazují a vyživuje roztřepené vlasové konečky. Někdy se používá i do samoopalovacích krémů a skvělý požitek poskytne i při tělové masáži, kdy navodí příjemné pocity uvolnění a klidu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

reklama