Regenerační vlasové zábaly

Pokud chcete mít zdravé, krásné a lesklé vlasy plné síly, dopřejte jim jednou za čtrnáct dní intenzivnější kůru ve formě vlasového zábalu z přírodních ingrediencí.

Vlasové zábaly pomáhají obnovit nejen polámané a roztřepené vlasy, ale také vlasová vlákna, která jsou narušena mechanickým namáháním, barvením, odbarvováním, stresem nebo přírodními vlivy. Zábaly připravujte podle typu svých vlasů, aplikujte je na dobře umyté, lehce vysušené vlasy, bez kondicionéru a nechte působit 20 až 30 minut.

Také vás může zajímat ...

Medový univerzální

Tento zábal můžete aplikovat na jakýkoli typ vlasů. Med obsahuje vitaminy, minerální látky a aminokyseliny, vlasům dodá lesk a vyživuje je. Lžíci medu důkladně promíchejte s vaječným žloutkem a lžičkou olivového, mandlové, kokosového nebo ricinového oleje.

Kávový

Je ideální pro roztřepené, lámavé a vypadávající vlasy. V misce prošlehejte dvě lžičky mleté kávy, dvě lžičky olivového oleje a jeden žloutek, a pak směs vetřete hlavně do délek vlasů a do konečků.

Exotický

Je vhodný především pro namáhavé a poškozené vlasy. Do mixéru dejte jedno měkké avokádo, 100 ml kokosového mléka, lžičku olivového oleje a pár kapek citronové šťávy a dobře rozmixujte.

Ze sušené hořčice

Pro posílení a podporu růstu vlasů vyzkoušejte zábal připravený ze dvou lžic sušené hořčice, dvou lžic horké vody, dvou lžiček ricinového oleje, lžíce medu a jednoho žloutku. Všechny ingredience prošlehejte a následně směs naneste na vlasy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...