Regina Řandová: Děkuje bohu za Slunečnou

regina randova

V dnešní pro herce tak těžké době si Regina Řandová blahopřeje za osvícené rozhodnutí.

slunecna regina randova

Hvězda dávného filmu Bota jménem Melichar, kde účinkovala, když jí bylo sedmnáct, děkuje sama sobě, že řekla ano na nabídku hrát ve Slunečné a že už nehraje v divadlech. „V téhle šílené době nezávidím kolegům, kteří jsou v divadlech. Já divadlo delší čas nedělala, občas mě to zamrzelo, ale teď je to výhoda,“ konstatuje s úlevou.

Také vás může zajímat ...

„Ale i dabingu je teď méně,“ připomíná herečka, která propůjčuje hlas třeba Demi Moore (58) nebo Angelině Jolie (45). Regina se o sebe musela naučit postarat už dávno, podivínský bývalý manžel Čestmír Řanda (†60), do něhož se kdysi bláznivě zamilovala, ji zanechal s malým synkem samotnou, a aby toho nebylo málo, neplatil alimenty.

Blondýnka si tedy práce i peněz opravdu váží. „Za to, že jsem v seriálu, jsem vděčná, protože je to jedna z mála věcí, která se sice na chviličku zastavila, ale za určitých podmínek pokračuje dál,“ říká šťastně. Její role vesnické drbny není velká, řeklo by se štěk, ale skromná Regina je ráda, že ji má.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama