Regina Řandová: Trpké vzpomínky na zesnulého exmanžela

regina řandova

Hvězdu filmu Bota jménem Melichar, Reginu Řandovou, potkalo zklamání v lásce. A znovu vyplulo na povrch v souvislosti s nedávným úmrtím Čestmíra Řandy mladšího (†60), který byl jejím manželem a jemuž porodila syna Čestmíra (27). Vztah záhy zkrachoval, Čestmírovi byly tři roky. „Najednou jsem skončila sama s malým dítětem,“ vzpomíná hvězda seriálu Slunečná.

regina řandova slunecna
manžel Reginy Řandove

„Neříkám, že to nebylo těžké, bylo, a hodně, nikdy jsem nechtěla být matkou samoživitelkou, ale když vám nic jiného nezbývá, musíte se k té situaci postavit čelem.“ Bývalý manžel neplatil alimenty, dlužil Regině statisíce, nakonec kvůli tomu skončil ve vězení. „Nedbal jsem na to, abych měl účty v pořádku.

Také vás může zajímat ...

Nebylo to záměrně. Syn ode mě ale dostával spoustu věcí. Kdybych měl šanci, tak bych to doplatil,“ uvedl k tomu příležitostný herec, který prý nebyl zrovna ideálním partnerem. „Snažíte se to řešit, obracíte se na různé instituce, abyste se doprošovala o peníze, které patří vašemu dítěti.

Nakonec skončil ve vězení, ale to vám stejně nepomůže. Až nakonec rezignujete a na ty peníze už radši zapomenete,“ vzpomíná na těžká léta Regina Řandová.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...