Regina Rázlová: Hořelo jí auto

Šlo o život. Bez nadsázky. Vůz herečky Reginy Rázlové začal během jízdy zčistajasna hořet. Blondýnka byla hrůzou bez sebe, nedokázala se ani pohnout. Popsala to slovy: „Najednou jsem byla jak paralyzovaná a nemohla si vzpomenout, co mám dělat.

Byla jsem v šoku.“ Stalo se to v Čestlicích u Prahy cestou na DAMU, kde Rázlová vyučuje. Herečka měla velké štěstí v neštěstí, objevili se stateční zachránci a začali ji tahat z automobilu ven, což se brzy povedlo.

Také vás může zajímat ...

Byli to také oni, kdo přivolal policii a hasiče, protože Regina v té hrůzné chvíli zapomněla i důležitá telefonní čísla. Nikomu se nic nestalo, škoda na majetku ovšem nebyla právě malá. Jaguár, dárek od bývalého manžela, shořel jako papír.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama