Regina Rázlová nechce další osamělé prázdniny

Herečka touží prolomit samotu

Regina Rázlová.

Kvůli někdejším vleklým osobním potížím, z kterých navíc vzešly i zdravotní, se REGINA RAZLOVÁ (68) musela na čas vzdát kariéry. Až v posledních letech se dokázala vrátit do života a zdraví jí slouží natolik obstojně, že se mohla vrátit dokonce i k herectví.

To jí dodalo tolik potřebnou novou energii i do osobního života. Na letošní léto tak má herečka, kromě pracovních plánů, i velké soukromé přání. Regina touží po jediném. Prolomit samotu a potkat spřízněnou duši.

„Sama pro sebe doufám, že letos se zadaří a i já potkám svou lásku,“ nechala se slyšet. Nezapomněla přitom na svůj řezavý humor, když zmínila, že by si představovala někoho mezi ALAINEM DELONEM (80), RICHARDEM GEREM (66) a MILANEM HEINEM (69).

Také vás může zajímat ...

„Jeden z nich se ale asi v létě ožení, takže se výběr ještě zúží,“ směje se s tím, že i na svatbách se přece potkávají lásky. Snad tedy bude při ní stát štěstí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...