Řekl si o její sexuální službu?

Loni v září Miluše porodila a naplno si užívá mateřství. I díky němu získala jiný pohled na svět. Začne se teď jako matka prát za spravedlnost, bezpečí a lepší budoucnost své dcery?

Vnadná herečka patří svou postavou mezi ženy, před kterými muži naprázdno polykají a méně vyvinuté kolegyně vzteky zatínají pěsti. Jsou ovšem pánové, co si servítky neberou před žádnou dámou. Miluše Bittnerová před pár dny vylíčila, jak probíhalo její setkání s principálem Čechova prozatímně osvobozeného divadla, Františkem Ringem Čechem (77).

Také vás může zajímat ...

Šlo o to, zda bude herečka do souboru přijata.

Nechutná výzva

„Ringo seděl a říkal, že obvykle u něj herečky musí podstoupit orální zkoušku,“ řekla Bittnerová. „ Tak jsem se na něj vzdorovitě podívala, jestli si dělá srandu, že tohle na mě zkoušeli, když mi bylo dvacet,“ vybavuje si své pocity. Přestože byla její reakce odmítavá, Čech se prý usmál, podotkl, že má Miluše talent, a na podivné „zkoušce“ nakonec netrval.

Herečka se ovšem zařadila do početného zástupu adeptek, které o sexistickém chování muzikanta a autora her naznačily dost.

Některé, jež zmíněnou zkoušku odmítly, prý přijaty nebyly.

V této souvislosti se uvádí jméno Evy Eichmajerové, provdané Decastelo (42). „Nechci o tom mluvit,“ reagovala na žádost o podrobnosti žena, která se v mládí živila i pornografií. Asi i na ni to bylo silné kafe. Pokud je pravdivé svědectví anonymní účastnice pohovoru zveřejněné v bulváru, mohl mít Čech dokonce vyndaný penis z kalhot.

Není divu, že na takový obrázek chce většina žen zapomenout.

Me too

Ringo má ve skříni chrastícího kostlivce a Bittnerová tu almaru se skřípěním opět o něco pootevřela. Nebojí se Ringo, že dopadne jako americký producent Harvey Weinstein (68), jehož ze sexuálního vydírání obvinilo postupně na osmdesát žen z prostředí showbyznysu? Jak si i jiné postupně dodávaly odvahy, padala další jména.

Mezi nimi herec Kevin Spacey (61), Dustin Hoffman (83) a Sylvester Stallone (74).

Probíhají soudy a kampaň Me too – tedy Já také… nebere konce.

V Česku se do soudního sporu žádná odvážná ještě nepustila. Čech se tváří, že má pro strach uděláno.

Na adresu žen, které nechutné chování mužů vůči nim vylíčily a žádají spravedlnost, si ještě provokativně přisadil: „Když tu soudružku vidíš, tak chápeš proč v tom jede.“ Jen aby se nepřepočítal… Mezi jeho kolegy kolují zkazky o jeho údajném poznámkovém sešitě, kde se to oznámkovanými ženami s jejich telefonními čísly jen hemží.

Budou všechny Ringa krýt?

Půjde do toho?

Možná si i Miluše vzpomene, že Čech byl dotěrnější, než vylíčila. Možná jí dojde, že svým doznáním může do budoucna před podobným jednáním nějakého muže ochránit svou dceru Betynku (1). A o to v podobných kampaních jde především.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama