Řekněte nám, jak spíte…

Kvalitní spánek si každý vychutná nejlépe ve své posteli, kterou si ustele po svém. Co na vás prozrazuje vaše postelové povlečení?

Škrobené bílé

Také vás může zajímat ...

Ve sněhobílém povlečení z hustě tkané bavlny máte pocit jako v luxusním hotelu. Máte-li jej nejraději, pak jste pravděpodobně pořádkumilovní, v životě si potrpíte na kvalitní věci a dbáte i na ten nejmenší detail.

Patříte k lidem, kteří se nebojí říct, co si myslí.

Puntíkované

Povlečení s puntíky si vybírají lidé, kteří mají rádi zábavu a jsou bezstarostní. Jestli i na vaší posteli září puntíky jste dynamičtí, zvládáte dělat víc věcí najednou a na všechny práce se dokážete naplno soustředit.

Jste výborní organizátoři a spoustu věcí máte naplánováno.

Proužkované

Máte-li rádi proužky, a to i na své posteli, pak vám rozhodně nechybí sebevědomí a všichni se na vás mohou spolehnout. Chybí vám ale schopnost vcítit se do druhých a odhadnout jejich přání.

Takže když něco chcete, musíte to druhým říct.

Květinové

Květinové vzory si vybírají obvykle ženy a hravé duše. Jestli na vašem povlečení září květiny, jste komunikativní a příjemná osoba. Nesmírně si užíváte, když vás někdo rozmazluje a když můžete být ve středu pozornosti.

Milujete dárky jakéhokoli druhu. Rádi je dáváte i dostáváte.

Se zvířecím potiskem

Povlečení se zvířecím potiskem na vás prozrazuje, že jste velmi společenští plní života. Máte-li rádi leopardí nebo zebří vzor v zářivých a sytých barvách, vypovídá to o vaší kreativitě. Nebojíte se říct svůj názor, i když se někomu nemusí líbit.

Pestrobarevné

Jestli máte povlečení v sytých barvách, znamená to, že se nebojíte riskovat.

Často jste středem pozornosti, a i když občas přeháníte, je s vámi zábava. Jste spontánní, odvážní a nebojíte se jakékoli změny. Narazíte-li na stejně laděného člověka, může to být divoké.

V jemných barvách

Když si postel povlékáte jednobarevným povlečením v jemných barvách, tak vnímáte ložnici jako svoji svatyni.

Na spánek potřebujete mít fyzickou i psychickou pohodu. S velkou pravděpodobností jste citlivý člověk, který nerad cokoli řeší a milujete komfort.

Černé

Černé povlečení si vybírají sofistikovaní a silní lidé, a jestli ho máte i vy, tak jste nezávislí a toužíte být za každou cenu úspěšní.

Všechna rozhodnutí děláte s rozvahou a patříte ke konzervativním lidem. A když je vaše černé povlečení ze saténu, je jasné že svoji postel zbožňujete tak moc, že byste v ní strávili nejraději celý den.

Červené

Červené povlečení na vás prozrazuje, že jste extroverti. Jste odvážní, ambiciózní, nemáte rádi, když vás někdo ignoruje nebo podceňuje. Pro spánek v červené se rozhodují lidé, kteří si umí vychutnat život.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama