Renáta Czadernová: Bojí se znovu rodit!

Ničí ji hrozné vzpomínky

Je zcela možné, že další dítě už chtít nebude.

Loni v polovině prosince porodila moderátorka televize Nova RENÁTA CZADERNOVÁ (32) své první dítě, holčičku ADÉLKU. Křehká brunetka se svěřila, že je po narození dcery opravdu šťastná a prožívá prý nejhezčí období ve svém životě. Přesto se ale najde něco, co její štěstí malinko kazí. Bývalá II. vicemiss ČR totiž prozradila, že se porod dcerky neobešel bez komplikací.

Holčička byla otočená hlavičkou nahoru. „Musela jsem na císařský řez, a mně to teda nebylo příjemné,“ svěřila se Renáta s tím, že se na případný další porod rozhodně netěší. Dala tak jasně najevo, že bude pečlivě zvažovat, zda pořídit Adélce sourozence.

V tuto chvíli to ale rozhodně není na pořadu dne.

Do svatby se nežene

Také vás může zajímat ...

V současné době žije Renáta Czadernová se svým partnerem MICHALEM, jak se říká, na psí knížku. A nestěžuje si. Na svatbu půvabná brunetka nijak netlačí a nijak zvlášť ji neřeší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...