Renáta Czadernová: Bojí se znovu rodit!

Ničí ji hrozné vzpomínky

Je zcela možné, že další dítě už chtít nebude.

Loni v polovině prosince porodila moderátorka televize Nova RENÁTA CZADERNOVÁ (32) své první dítě, holčičku ADÉLKU. Křehká brunetka se svěřila, že je po narození dcery opravdu šťastná a prožívá prý nejhezčí období ve svém životě. Přesto se ale najde něco, co její štěstí malinko kazí. Bývalá II. vicemiss ČR totiž prozradila, že se porod dcerky neobešel bez komplikací.

Holčička byla otočená hlavičkou nahoru. „Musela jsem na císařský řez, a mně to teda nebylo příjemné,“ svěřila se Renáta s tím, že se na případný další porod rozhodně netěší. Dala tak jasně najevo, že bude pečlivě zvažovat, zda pořídit Adélce sourozence.

Také vás může zajímat ...

V tuto chvíli to ale rozhodně není na pořadu dne.

Do svatby se nežene

V současné době žije Renáta Czadernová se svým partnerem MICHALEM, jak se říká, na psí knížku. A nestěžuje si. Na svatbu půvabná brunetka nijak netlačí a nijak zvlášť ji neřeší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...