Renata Czadernová: Dcera musí jít stranou

Špatná finanční situace

V době, kdy bude moderátorka v práci, bude prý holčičku hlídat její tatínek.

Krásná moderátorka nováckých televizních zpráv v závěru loňského roku porodila dceru ADÉLKU. A přesto, že tvrdí, že nyní prožívá bezpochyby nejkrásnější období svého života, už co nevidět se chystá vrátit zpátky do práce. Nutí ji snad špatná finanční situace, nebo se na mateřské dovolené zkrátka nudí?

Poctivě trénuje

V květnu končí Czadernové mateřská, a proto má v plánu se vrátit na televizní obrazovky. „Konkrétně to zatím vypadá na 11. května,“ odhalila moderátorka. Obavy, zda zvládne skloubit péči o malé dítě a práci, prý nemá. „Naštěstí moje práce neobnáší to, že bych musela být někde osm hodin každý všední den,“ vysvětluje drobná brunetka.

A než se prý definitivně vrátí do pracovního procesu, trénuje s Adélkou.

Také vás může zajímat ...

Místo milionům divákům nyní předčítá dceři, dělá to prý ale stejně svědomitě, jako kdyby byla před kamerou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...