René Přibil: Nečekaně podlehl rakovině

Poslední dny pro něj byly utrpení

Jeho blízcí mu byli neustále oporou u jeho lůžka až do jeho náhlého skonu.

Přestože všichni věděli, že RENÉ PŘIBIL (†71) bojuje se zákeřnou rakovinou, jeho nečekaně rychlá smrt byla doslova šokem. Přibil bojoval do posledních chvil a věřil, že dokáže nemoc překonat. O tom ostatně svědčí také fakt, že odešel doslova uprostřed rozdělané práce. Pracoval na vlastním projektu a kromě toho hrál v seriálu Temný kraj a Modrý kód.

Kolegové a scenáristé s ním počítali do dalších dílů.

Jeho smrt ale všechno překazila a nikdo teď nedokáže přes ně říct, co se bude odehrávat dál.

Myslel si, že ho zlobí žlučník

Také vás může zajímat ...

Začátkem roku se Přibil podrobil operaci žlučníku a vše vypadalo, že jsou zdravotní potíže jen lehčího rázu. Netrvalo dlouho a situace se velmi zdramatizovala. „Poslední týdny a dny byly pro Rendu utrpením. Hodně zhubnul, pak už jen ležel,“ vzpomínala jedna z kolegyň s tím, že René dostával silné léky proti bolesti. Smrt si pro něj přišla v nemocnici. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...