Řepka musel konečně u soudu s pravdou ven

Jak to bylo s nechutným porno útokem na bývalou manželku? Kdo je vinný?

Bránil se svými výmysly a výmluvami skutečně dlouho, ale nakonec stejně spadla klec. Tak nějak se dá ve stručnosti popsat komedie kolem bývalého fotbalisty Tomáše Řepky (44) ohledně nevyjasněného erotického inzerátu na jméno jeho exmanželky Vlaďky Erbové (37).

Ten měl údajně zveřejnit pouze Tomáš, ačkoli se všeho účastnila i jeho přítelkyně Kateřina Kristelová (38). „Paní Kristelová jela do práce a já ji poprosil, aby mě vzala do banky. Nadiktoval jsem jí číslo účtu a řekl jí, že platím zálohu na hory,“ brání svou současnou velkou lásku Tomáš.

Také vás může zajímat ...

A aby toho nebylo málo, musel u soudu potupně přiznal i minimální příjmy, kvůli kterým nezvládá platit výživné na syna Markuse (6). Momentálně prý pracuje jako správce majetku a přijde si na necelých deset tisíc korun měsíčně. K líčení přitom dorazil například s velmi drahými slunečními brýlemi na hlavě. Dluh na alimentech se už vyšplhal na částku dvě stě devatenáct tisíc korun.

Přijde po odebraném řidičském průkazu i o víc?

Rozhodnutí má padnout koncem srpna.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...