Řeší Janžurová vínem osobní křivdu?

Alkohol dokáže divy! Své o tom ví o i ostřílená herečka Iva Janžurová (75), která našla poslední dobou zalíbení ve víně. Co ji k tomu vede? A drží svoji hladinku pod kontrolou? „Piji ráda dobrá vína, ale takový vinař amatér, jako jsem já, je neustále v nebezpečí, že podlehne svodům vinět“ přiznala na sebe sama herečka.

Prý velmi závidí lidem, kteří se mohou mezi vínem pohybovat od rána do večera! Nesklouzne snad hereččina nová záliba v nezvladatelnou chuť k alkoholu? Trápí jí snad něco, co potřebuje spláchnout skleničkou vína? V jednom má ale jasno! To, že by si nemohla ani loknout si neumí přední česká herecká ikona vůbec představit!

„Vždyť je to přece požitek, pocítit touhu k tomu pít víno.

Také vás může zajímat ...

Myslím si, že nic jiného v našem velmi krásném dospělém věku už nemůže přijít. Teď se tak nějak rozhoduji, že chci ten krásný úsek života, který mi ještě zbývá, prožít na lehké vlně a víno mi bude dobrým partnerem,“ přiznala Iva. Zapíjí snad alkoholem nějakou životní křivdu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...