Řeší krizi před porodem?

Zanedlouho se z herce SAŠI RAŠILOVA (48) stane čtyřnásobný tatínek. Místo pohody má být ale s manželkou LÍDOU (35) na ostří nože.

Před pár měsíci u nich bylo všechno ještě zalité sluncem. Saša Rašilov (48) hojně natáčel a jeho žena se doma starala o jejich malou dcerku Marušku (3).

Také vás může zajímat ...

Jenže pak si toho na sebe herec začal brát až příliš a Lída (35) se o něho strachovala. Když ale přišel koronavirus, všechno se změnilo. Po dlouhé době si užívali volné chvíle jenom pro sebe a byli šťastní.

Pohodová rodinná atmosféra se ale pomalu změnila v peklo.

Nenechá ji nic udělat

Vše se zlomilo v době, když manželé prozradili, že čekají druhého společného potomka. Lída se totiž brzy na vlastní kůži přesvědčila o tom, co ji v nadcházejících měsících čeká.

Jak sama přiznala, s manželem si vůči sobě navzájem neberou servítky. Zvlášť tedy herec. Především ji začal kritizovat za to, že by měla odpočívat, jenže ona je ráda neustále v pohybu.

Všechno mělo vygradovat, když chtěl herec jet s kamarády na výlet na kole a Lída se k nim připojila. „No dobře, jsem trochu hysterický.

Nemám ty správné instinkty, tak jsem vyšiloval,“ kápl božskou. Dokonce ani nechce, aby myla nádobí, aby se jí náhodou něco nestalo.

A takových situací bude jistě mnohem víc. Rašilovová se navíc svěřila, že se museli naučit zase žít spolu, což zjevně nebylo ani trochu jednoduché. To ale není zdaleka všechno.

Neshodnou se ani na výchově

To, že se hvězda Modrého kódu stala znovu otcem až v pozdějším věku, taky jejich vztahu moc nepřidalo. Svou nejmladší dcerku má totiž tendenci hodně rozmazlovat, s čímž se Lída nemůže ani trochu smířit.

Už před časem přiznala, že kvůli tomu mezi nimi vznikají doma konflikty. A zdá se, že ani nyní to není jiné. „Je starostlivý. Až moc.

S tím nesouhlasím a musím ho často brzdit,“ netají se. A za pár týdnů to bude pravděpodobně ještě horší, až na svět přivítají dalšího člena rodiny.

Rašilov už v té době ale bude mít zase plné ruce práce, a tak veškerá snaha dát dětem nějaký řád bude zase jenom na ní. Závidí mu jeho kariéru?

A možná i v práci samotné bude tkvět velký problém. Saša je už dlouhé roky hojně obsazovaným hercem a o nabídky rozhodně nemá ani trochu nouzi.

To se ale nedá říct o Lídě. Ta totiž stále marně čeká na nějakou větší roli, které se jí zatím obloukem vyhýbají.

A jak se nedávno svěřila, svému muži jeho slávu dost závidí. „Je hrozné, jak je talentovaný, jak mu všechno jde, až je to nepříjemné,“ říká bez okolků.

Ustojí to jejich manželství?

Rašilovovi tak očividně mají víc problémů, než si možná chtějí sami přiznat. Uvidíme, zda jejich další dítko dokáže jejich vztah zase vrátit do normálu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...