Rey Koranten: Co manželka nevidí, to se nestalo!

Na večírek po předávání Slavíků dorazil Rey Koranteng (43) se svou kolegyní Lucií Borhyovou (39). Pak se ale rozdělili a každý se bavil po svém. Lucie si dala divoký taneček s Milanem Peroutkou (27), Koranteng se věnoval jiné blondýnce, vizážistce z televize Nova, se kterou se potkává v maskérně.

Rey je ženatý, a tak si ke kolegyni dovolil jen to, co považoval za vhodné. I tak ale spolu strávili skoro celý večer a při tanci se i přitulili. Před pár lety byl moderátor obviněn, že svou manželku Moniku (45) podvádí.

Nakonec prokázal, že to byly jen pomluvy. Tak snad se nemusí žena bát ani tentokrát. O koho ale měl Koranteng strach je jeho kamarádka. Přestože měl společnost, stejně Borhyovou po očku kontroloval, jestli nevyvádí nějaké nepřístojnosti.

Také vás může zajímat ...

„Dvakrát jsem ji ale neuhlídal a jak to dopadlo,“ naznačil nesouhlas s jejími bývalými láskami a otci jejích dětí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...