Rey Koranteng se nepotřebuje chvástat

Čím se nepotřebuje chlubit?

O mužství a šarmu u něho nemůže být pochyb.

Jestli si někdo myslí, že moderátor hlavního zpravodajství televize Nova REY KORANTENG (42) má potřebu předvádět své jmění a majetek, šeredně se mýlí. Nepotrpí si prý na veliká auta jako jiní pánové. Nemá potřebu si prý nic dokazovat. „Jsem v naší ulici jediný, kdo má škodovku, a vůbec mě to netrápí.

Nemám zapotřebí si své chlapství zvyšovat autem nebo jinými materiálními výstřelky,“ uvedl moderátor, který je prý spokojený s tím, co má.

Auto chlapa nedělá

Také vás může zajímat ...

Otec tří dcer – VANESSY (20), SOFIE (9) a LEONTÝNKY (1), chápe, že někteří pánové si potřebují zvedat sebevědomí auty velikosti náklaďáku s nadupaným motorem. „Já to ale zapotřebí nemám,“ říká sebevědomě. A ti, kteří moderátora znají, mu dají jistě za pravdu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...