Rey Koranteng: Vzdoruje vedení televize

Poslechne?

Lucie Borhyová a Rey Koranteng Noční zprávy už se vysílaly dříve. Byly však zrušeny pro nízkou sledovanost.

S velkou nevolí se nyní vedení TV Nova setkává u exotického moderátora REYE KORANTENGA (42). Ten se totiž vzpírá tomu, aby kvůli práci musel v pozdních nočních hodinách opouštět rodinu a domácí krb. Televize se totiž rozhodla, že se vrátí k dřívějšímu modelu a začne opět vysílat Noční Televizní noviny. To se ale vůbec nelíbí Reyovi a údajně si proti tomuto rozhodnutí postavil hlavu.

Aby ne, noční zpravodajství se má vysílat po 22. hodině a žádný závratný příplatek za to moderátoři k pravidelnému výdělku nedostanou. Proti však není jen Koranteng, ale i jeho kolegyně LUCIE BORHYOVÁ (38). Rey a Lucie by se sice měli jen střídat s dalšími čtyřmi moderátory, ale i tak se jim to nelíbí.

Vyvzdoruje si Rey své, nebo se bude muset přání šéfů podvolit?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...