Režisér měl strach o Bartošku!

Málokdo by to řekl, ale je to již jedenáct let, kdy vznikla úspěšná pohádka Anděl Páně. Teprve po tak dlouhé době natočil režisér Jiří Strach (43) pokračování neboli dvojku! Osud filmu ale visel na vlásku.

Opravdu mu zatrnulo, když onemocněl rakovinou Jiří Bartoška (69). A trnul dál, zda bude i po vyléčení v takové formě, aby mohl točit. V jedničce hrál totiž svým charizmatickým způsobem samotného Pánaboha a vyměnit ho nebylo možné. „Kdyby se mu nedej Bože něco stalo, tak bych to už točit nemohl, protože Bůh je jenom jeden,“ vysvětlil Strach.

Bylo by to jako nahradit v pokračování Švejka Rudolfa Hrušínského (+73). Prostě nemožné! Asi nejvíc od doby „jedničky“ sešel čert Uriáš alias Jiří Dvořák (49). Zato Ivan Trojan (52) v blond paruce zůstal skoro stejný.

Poučení pro režiséry všech „dvojek“ každopádně je: Neotálet!

Také vás může zajímat ...

Jiří Bartoška

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...