Richard Genzer: Popere se s manželkou?

Velkolepou nabídku dostal bavič Richard Genzer (50). Zdá se, že prošel castingovým sítem soutěžního pořadu Tvoje tvář má známý hlas, tvůrci totiž už hledají soutěžící do další řady veleúspěšné show.

Ta věc má však háček, a ne právě malý. Genzer neumí zpívat, ale to je ještě to nejmenší proti tomu, že by musel po dobu zhruba tři měsíců komunikovat s hlasovou koučkou pořadu Lindou Finkovou (49), se kterou je právě v rozvodovém řízení.

S Genzerem by Finková měla jistojistě spoustu práce, jeho hlas je, opatrně řečeno, neškolený. Je zvyklý vtipkovat a rozesmávat, nikoli zpívat jako slavík. To by ovšem předpokládalo svatou trpělivost, a tu rozvádějící se manželé jeden s druhým většinou nemívají.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...