Richard Genzer: Rychlá náhrada za snoubenku

Užívá si plnými doušky! RICHARD GENZER (51) se ještě před pár týdny musel vyrovnávat s tím, že mu jeho snoubenka MARKÉTA JIRÁNKOVÁ (42) dala sbohem, smutku je však konec. Na festivalu v Karlových Varech to pořádně rozjel! Celý den v lázeňském městečku prochodil s půvabnou blondýnkou, která nelibě nesla pozornost jeho fanynek.

Vypadalo to tedy, že se jedná o novou partnerku, ale na večírek dorazil bavič rovnou s dvěma dámami! Blondýnku doplnila brunetka a party mohla začít. Geňa byl ve svém živlu, bavil okolí a neustále popíjel. Občas vykřikoval i slůvka vulgárnějšího charakteru a v baru zůstal dlouho do noci. Novináře dopředu upozorňoval, že je opilý a rozhovory bude podávat další den.

Také vás může zajímat ...

Jeho blonďatá společnost to přehnala s alkoholovými koktejly a málem se neudržela na nohou.

Jen kamarádky

Rychle jí zastoupila brunetka a právě ona vklouzla s Geňou do taxíku a oba odjeli společně směr hercův hotel. Když se další den novináři dožadovali vysvětlení, herec tvrdil, že obě ženy jsou jen pouhé kamarádky a brunetka, která ho měla doprovodit domů, prý na jeho pokoji neskončila.

„Spal jsem sám,“ trval si na svém bavič s tím, že stále smutní po své bývalce, s níž prý prožil krásných šest let svého života.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...