Richard Genzer: Skončí na dlažbě?

Sláva, polní tráva. Toto rčení si jistě uvědomuje i dvojice Richard Genzer (49) – Michal Suchánek (51). Časy hvězdné slávy s pořadem Tele Tele jsou tytam a pánové mají co dělat, aby se na trhu ještě udrželi.

Ač se o to snaží, dochází jim dech. Komici se vyčerpali a nejsou schopni nabídnout nic víc než tápání mezi humorem a trapností. To předvedl i Richard Genzer v sérii mikrokomedií Jetelín, kterou s velkou slávou uvedla televize na počátku srpna.

Trvalo pár dní a seriál v tichosti odklidila z obrazovek. Jetelín se ale prý vrátí. Kdy? To nikdo neví. Dvojka Genzer a Suchánek se tak na obrazovkách prozatím objevuje pouze v „tří sté osmdesáté“ repríze Patričky a „dvě stě devadesáté“ repríze Mr.

GS na béčkových stanicích. Komici by se měli zamyslet nad tím, jak posunout své „bavení diváků“ kupředu. Zejména Genzer by se měl zamyslet, protože Suchánek významý seriálový kšeftík kupodivu ještě má.

Také vás může zajímat ...

Nelze vyloučit, že na stará kolena nezbude pánům nic jiného než objíždět města a vydělávat si po kulturních domech s programem, který není zábavný. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...