Richard Krajčo: Válka v rodině

Není to taková idyla, jak Richard Krajčo (39) tvrdí. Jeho soužití s blond režisérkou Karin Babinskou (42) je jiné, než ti dva prezentují. Problémy pramení z toho, že Krajčo kvůli půvabné Karin opustil nyní již bývalou manželku Martinu Krajčovou (38), která hudebníkovi porodila dvě děti.

S exmanželovou zradou se dodnes nevyrovnala a sokyni nenávidí. Karin s Martinou se tudíž nemohou potkat, což je složité vzhledem k tomu, že se střídají v péči o potomky. Režisérka se tváří, že je všechno v pořádku, ale je to jen její zbožné přání.

V propletenci figuruje ještě další dítě, a to dcerka Babinské z předchozího vztahu. Karin žertuje, že jsou moderní rodina. Pro děti už to patrně taková legrace není. .

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...