Richard Müller málem přišel o syna!

Jeho dítě nemohlo dýchat!

Richard Muller.

I dylka na dovolené v Maďarsku se během chvilky stala pro RICHARDA MÜLLERA (55) a jeho ženu VANDU WOLFOVOU (45) hotovým peklem. Jejich syn MARCUS (5) tam málem přišel o život!

Během pobytu chlapeček onemocněl a prvotně banální viróza přerostla v agresivní formu laryngitidy, což je zahlcení dýchacího ústrojí. Malý Marcus začal mít s dýcháním značné potíže, a tak ustrašení rodiče ihned zavolali záchrannou službu.

Také vás může zajímat ...

„Byli jsme vystrašení, hlavně když mi doktor po telefonu maďarsko-anglicko-německy vysvětloval, že sanitka přijede za 20 minut a do té doby můj syn nesmí přestat dýchat,“ svěřila se Vanda s tím, že naštěstí nakonec vše dobře dopadlo.

„Jak si pak člověk váží šestilůžkového pokoje se šesti dětmi a čtyřmi rodiči,“ popisuje tamní zdravotnictví Wolfová skutečnost, že pokud chcete být s dítětem v nemocnici, musíte s ním sdílet lůžko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...