Říct Sbohem Špinarové přišlo dát 40 000 lidí!

Na loučení s rockovou legendou stála dlouhá fronta v pěti řadách!

Druhá žena už Iva čekala v nebi.

Ani horké slunečné počasí, které svádělo k výletu do přírody její skalní fanoušky neodradilo! Poslední rozloučení s oblíbenou zpěvačkou Věrou Špinarovou (+65) se konalo v sobotu v její milované Ostravě.

Také vás může zajímat ...

Nenechalo si ho ujít asi 40 000 jejich obdivovatelů napříč celou republikou. Do smuteční síně vedly dlouhé fronty truchlících a na některé se ani nedostalo. Poklonit se fenomenální zpěvačce s růží přijelo i několik stovek motorkářů na svých nablýskaných strojích Harley Davidson jako milovníků jejího hitu Bílá Jawa 250!

Odpoledne se pak s rockovou legendou rozloučila její rodina a nejbližší kolegové.

Až z Mexika kvůli pohřbu přiletěla Marie Rottrová (75). Překvapivě chyběla třeba zpěvačka Petra Janů (64), se kterou jela Věra dva roky společné turné, i její obdivovatelka Lucie Bílá (50), nebo její první manžel Ivo Pavlík (83). Tomu se před obřadem udělalo špatně od srdce a tak nemohl přijít. „Bála jsem se o něj, odchod Věry ho zlomil,“ prozradila v slzách jeho žena zpěvačka Heidi Janků (54).

Je vidět, že celý národ Věru opravdu miloval a všem nám bude chybět!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...