Ridi na sobě začal makat

Dělá to kůli milence?

Jeden z účastníků poslední řady taneční show StarDance EMANUELE RIDI (43) si sice prvenství v soutěži nevybojoval, jistou trofej v podobě nové lásky si ale přece jen odnesl. Italský kuchař začal randit s tanečnicí LUCIÍ HUNČÁROVOU ( 31), která se kvůli němu neváhala rozejít se svým dlouholetým přítelem, tanečníkem JANEM ONDEROU (32).

A zřejmě aby svého činu Lucie nelitovala, dal se Ridi na cvičení, jelikož si nejspíš vedle své vysportované přítelkyně připadal poněkud oplácaný. „Musím zhubnout na léto a vrátit se do formy,“ napsal na svůj profil na sociální síti kuchař a přiložil k tomu snímek, jak maká v posilovně. Nebo ho snad přímo tanečnice donutila, aby na sobě zapracoval?

Vzhledem k tomu, že Ridi pro Lucii dělá první poslední, nebylo by divu, že hubne jen na její přání.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...