Riskuje kvůli penězům?

Místo konce kariéry, kterou herec Petr Nárožný (82) ohlásil letos začátkem roku, se vrhnul do nového seriálu.

Nad jeho rozhodnutím ale mnozí z okolí jen nechápavě kroutí hlavou a ptají se, zda to má Nárožný zapotřebí. Obzvlášť v současné době s ohledem na to, že díky svému vysokému věku patří do extrémně ohrožené skupiny.

Také vás může zajímat ...
V rámci divadla patří Nárožný k těm nejlepším

Navíc během probíhajícího natáčení koronavirus postihl minimálně dva z jeho hereckých kolegů a tak je jasné, že touhle prací Nárožný hodně riskoval. Co ho vlastně přimělo na takovou nabídku v dnešní době kývnout?

Podle některých za tím stojí jeho touha po penězích. Těžko ale uvěřit, že by jen kvůli tomu tak hazardoval. Možná je tak vysvětlení o mnoho jednodušší a on se jen nedokáže s milovanou profesí rozloučit nadobro.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama