Riskuje Oldřich Vízner zdraví kvůli své milence?

Věrnost údajně nikdy nebyla jeho výsadou, což nedávno Oldřich Vízner (70) sám potvrdil, když se zbláznil do mladé milenky kvůli níž opustil svou dlouholetou partnerku Vendulku Křížovou (45). Jak se ale začíná ukazovat, vzal si stárnoucí herec přílši velké sousto a své nové lásce už nestačí.

Navíc s ním rozchod s Křížovou hluboce otřásl a vzal mu mnoho sil. Dlouho se zdálo, že celou situaci zvládá s přehledem, jenže opak je zřejmě pravdou. Není to tak dávno, co téměř zkolaboval po cestě do práce.

Také vás může zajímat ...

Ignoroval prý veškeré varovné signály a rozjel se do divadla. Jenže to se mu málem stalo osudným. „Doufám, že se nepřekonává kvůli té holce, to snad nemá zapotřebí,“ nechal se slyšet jeden z Víznerových kolegů.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...