Riskuje reklamou svoji pověst?

Každá celebrita si projde fází, kdy už neví, co by udělala pro své zviditelnění. Není to ještě tak dávno, co se herečka Martha Issová (37) objevovala ve známých českých filmech. Teď se ale zdá, že si prochází krizí a není jí nabídnutá žádná zajímavá herecká role.

Martha si zahrála v několika populárních českých filmech, jako byla například filmová série Líbáš jako Bůh nebo Líbáš jako ďábel. A i přes to, že většinou zvárnila vedlejší role, se dokázala vrýt divákům do srdcí.

Také vás může zajímat ...

Před rokem navíc účinkovala v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde skončila na čtvrté příčce. Letos můžeme Issovou vidět maximálně tak v reklamě na energetickou společnost E.on, kde ztvárňuje funkci protivné telefonní operátorky.

Pro tu má být její práce akorát tak přítěží, a za každou cenu chce klienty firmy oškubat. Martha byla většinou zobrazovaná jako pozitivní a sympatická ženská. Je s podivem, že nyní je to obráceně a musí hrát arogantní a nepříjemnou postavu.

Musela opravdu klesnout až na samotné herecké dno a přijmout pozici v podřadné reklamě? Má snad finanční problémy, že se přidala ke svým hereckým kolegům, kteří takto řeší potíže?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama