Riskuje zbytečně bezpečí své rodiny?

Na pozornost mužů je Lucie Borhyová (42) dávno zvyklá, ale jsou fanatici, kterým není nic svaté. A ona je přitom na internetu provokuje odhalenými snímky!

Jako by si hlasatelka Lucie Borhyová neuvědomovala rizika, stále provokuje své příznivce na internetu odhalenými sexy fotografiemi. Proč to ale dělá? Nemá snad obavy, že by jednou mohl některý z rozvášněných fanoušků překročit meze a napadnout ji? Nebo se snad nedokáže vzdát obdivných komentářů a lichotek? Někteří fanoušci slavných lidí si o jejich přízeň dovedou říci pěkně zostra!

Také vás může zajímat ...

Lucie

Borhyová přiznala, že má mezi nimi i takové, jejichž chování hraničí se stalkingem, jak se odobrně nazývá pronásledování nějaké osoby. Chování takových psychopatů je značně nevyzpytatelné. „Jeden fanoušek za mnou pořád jezdil do televize. Každý den, když jsem vysílala, na mě čekal,“ vzpomínala Lucie na nepříjemný zážitek.

Nakonec musela zasáhnout ochranka, která muže zpacifikovala a důrazně ho varovala. Podle našich informací to nebylo poprvé, co Borhyovou nějaký muž pronásledoval nebo ji ztrpčoval život. Lucčin partner Michal Smečka (31) se o ni už prý začíná obávat, zejména, když se vrací sama večer domů.

Ačkoli moderátorka tvrdí, že se snaží na sociální sítě dávat jen takové fotografie, které neukazují příliš mnoho z jejího soukromí, realita je trochu jiná.

Svým polonahým tělem sexuchtivé zoufalce pořádně provokuje. Už kvůli svým dětem a jejich bezpečí by možná měla zvážit, zda se obdivu a lichotek raději nevzdat. Vždyť, kdo ví, co se podivínům z řad jejích příznivců honí hlavou. Mohla by litovat, že je zbytečně dráždila. Je tak ješitná, nebo neví co dělá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...