Riskuje zdraví syna

Život herečky Terezy Ramba (30) je tak trochu jiný než by se možná od mladé a slavné ženy čekalo.

V žádném případě nevyhledává luxus a třeba i dovolené tráví nejraději v „Bohem zapomenutých“ krajích, jen s batohem na zádech. Blízko má i k přírodní medicíně. A to zjevně hodlá praktikovat i na svého syna Mikuláše (1), o kterém veřejně mluví jako o Slunci.

Také vás může zajímat ...
Mají s manželem na výchovu stejný pohled?

Přestože se k otázkám výchovy nechce vyjadřovat, občas jí přece jen něco uklouzne. Nechtěně tak na sebe prozradila třeba to, že je velkým odpůrcem očkování a že své dítě prý ani očkovat nehodlá. To ale může být velmi nebezpečné.

V současné době se totiž vrací spousta nemocí, které byly ještě před pár lety považovány za skoro vymýcené. Kromě toho si tím může Tereza způsobit i ryze praktické problémy. Třeba až bude chtít syna umístit do mateřské školy. Tam totiž před nástupem musí doložit, že dítě očkované je.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...