Rivalky, či kamarádky? Bojují spolu o stejného muže?

Obě jsou krásné a žádané. Jenže mohou být EVA PERKAUSOVÁ (26) a její nová kolegyně GABRIELA KOUKALOVÁ (31) přítelkyně? Mnozí mají jasno. Předchozí týdny ukázaly, že se mezi nimi schyluje k velkému boji. Která z nich v televizi skončí? Vítězka může být jen jedna.

Ještě donedávna byla krásná blondýnka Eva Perkausová (26) královnou soukromé televize. Zářila na televizních obrazovkách téměř každý den. Diváci ji zbožňují, protože je nejen krásná, ale také velmi milá a chytrá.

Také vás může zajímat ...

Jenže když do televize nastoupila bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (31), měla v ní rázem velkou konkurenci. Navíc se mluví o tom, že Gabriele rozhodně nebude stačit pozice, kterou svou kariéru v televizi odstartovala. Chce totiž mnohem výš. Dobude místo Evy Perkausové v hlavních zprávách? Jedna z nich prý bude muset dokonce televizi opustit.

BÝT OBLÍBENÁ UŽ EVĚ NESTAČÍ

Když v televizi Perkausová začínala, nikdo nevěřil tomu, že by na moderátorském postu zůstala déle než pár měsíců. Neměla žádné zkušenosti, na rozdíl od dalších uchazečů, kteří se na její místo hlásili. Přesto si ji vybrali, protože má krásnou tvář.

Během několika dalších měsíců si ji vzali do parády profesionálové a naučili ji mluvit, gestikulovat a vystupovat co nejpřirozeněji. Dřina se vyplatila. Stala se jednou z hlavních hvězd a její místo se stalo takřka neotřesitelným.

Svou popularitu si zvýšila rovněž i tím, že je velmi aktivní na sociálních sítích, kde ji sleduje přes sto tisíc fanoušků. Sdílí jak své soukromí, tak i práci. Ovšem to, že nikdo není nenahraditelný, nyní dokazuje její kolegyně Gabriela Koukalová.

Ta dostala místo právě po Perkausové, která se přesunula ze showbyznysových zpráv do hlavní zpravodajské relace. Polepšila si, otázkou však zůstává, na jak dlouho, neboť Koukalová má prý také spadneno na místo vedle Romana Šebrleho (46), s nímž momentálně hlásí zprávy právě Perkausová.

KVŮLI KNIZE SPORTOVKYNI MNOZÍ ODSOUDILI

A její sen vůbec nevypadá nereálně. Ukazuje se totiž, že Gabriela měla podobný, ne-li zcela stejný moderátorský rozjezd jako Eva.

Ani Gabriela neměla žádné zkušenosti, a přesto se velmi rychle uchytila. Má stejné kvality jako její kolegyně, i téměř stejné množství příznivců na sociálních sítích. Také je velmi učenlivá a oproti Evě má jednu obrovskou výhodu.

Je nezadaná, tudíž si tím zajišťuje ještě větší oblíbenost u mužů. Jediný háček je v tom, že kromě mnoha fanoušků má také spoustu těch, kteří ji doslova a do písmene nenávidí. Proč?

Kvůli tomu, že ukončila sportovní kariéru, a také proto, že před lety vydala knihu, kde obviňuje mnoho lidí ze svého okolí z velmi nekalých záležitostí. To jí bohužel kazí jméno.

MUŽI SE O GÁBINU BUDOU PRÁT

Poté, co se rozešla se svým manželem Petrem Koukalem (35), který byl často označován za muže, jenž nedokáže být žádné své partnerce věrný, nevěděla, co se životem dál. Paradoxně jí však rozchod zajistil další tisíce a tisíce fanoušků, kteří stáli na její straně.

Bylo jim líto, že zůstala sama a že ji údajně Koukal podváděl. Televize si ji ale vybrala nejspíš právě z těchto důvodů. Je krásná a nezadaná, jde o kontroverzní osobu, která umí udělat rozruch a vyvolat diskusi, a také je to už známá tvář.

To všechno přispívá k její sledovanosti, a tedy i ke sledovanosti samotné televize. Nyní to však vypadá, že se Eva s Gabrielou spřátelily a budou víc než jen kolegyněmi. Jenže zdání může klamat.

MILENEC UŽ JÍ MÍSTO NEZARUČÍ

Ženy jsou velmi ambiciózní a žádná z nich nechce být tou druhou, a tak když se Eva dozvěděla, že Koukalová se chce dostat na vyšší post, zbystřila. Sice na sobě prý nedává vůbec nic znát, ale jak se cítí doopravdy?

Kdysi nad ní drželi ochranitelskou ruku muži, s nimiž randila. Ti měli, co se týče médií, obrovskou moc. Nyní tvoří přes tři roky pár s podnikatelem Ivanem Heckem (38), ale ten ji rozhodně na její pozici neudrží, neboť na to nemá žádný vliv.

Nabídky prý blondýnka dostává i z jiných televizních stanic, a to relativně pravidelně, jenže si moc dobře uvědomuje, že na žádné jiné by nebyla tak vidět. Však také pracuje pro jednu z nejsledovanějších televizí v zemi.

Navíc pokud by odešla ke konkurenci, musela by se vypořádat s další ženou, která si v žebříčku popularity stojí v Česku úplně nejlépe, a tou je Lucie Borhyová (42). Přece jen má větší šanci zvítězit nad Koukalovou.

Ale má vůbec Eva povahu na to, aby dokázala s někým soupeřit? Je totiž známá tím, že se všemi vychází na výbornou a na všechny působí jako sluníčko, protože má vždycky dobrou náladu. To Gabriela je v tomto ohledu zatím velkou neznámou.

Přátelé o ní tvrdí, že je velmi náladová, kolegové si naopak pochvalují, že na ní není poznat žádný stres a nikdy se nerozčiluje. Kdo z nich má tedy pravdu? Možná se Gabriela přetvařuje.

Pokud tomu tak skutečně je, diváci to na ní brzy poznají. Eva s Gabrielou se každý den vídají v práci, jsou si relativně blízké a na první pohled spolu vycházejí na jedničku.

ZRZKA NEBO BLONDÝNKA?

Ovšem na překážku jejich vztahu může být nejen to, že Gabriela se bude chtít v moderátorském žebříčku vyšplhat výš, nejlépe na místo Evy, ale také se o rozbroje může postarat muž. Není žádným velkým tajemstvím, že Evě se údajně líbí její moderátorský kolega Roman Šebrle.

Stali se z nich velcí přátelé. Ovšem i Gabriela by prý chtěla být Romanovou kamarádkou. Nebo možná i něco víc. Jeden ze zaměstnanců soukromé televize se nechal slyšet, že Roman byl pro Gabrielu vždycky nejlepší český sportovec a její vzor.

Dokonce to má být její typ. A ač má Roman slabost pro blondýnky, před pár dny vyšlo najevo, že zrzavou Gabrielu dlouhá léta sledoval při biatlonových závodech a také mu není lhostejná. Zdá se, že je poslední týdny v televizi pořádné dusno a je jen otázkou času, která vyštípe tu druhou z obrazovky dřív!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama