Robbie Williams má strach o život

Několikrát už byl podle svých slov na pokraji smrti! Zpěvák Robbie Williams konečně přiznal bez vykrucování, že má psychické problémy. „Když jsem ponechán na pospas sám sobě, mám sklony všechno sabotovat,“ nechal se slyšet Robbie.

Někdy má prý lepší stavy, které ho nutí být tu pro své dvě děti Theodoru „Teddy“ Rose (5) a syna Charltona (3), ale občas upadá do těžkých depresí, ze kterých mu pomáhá jenom žena, americká zpěvačka Ayda Field (38). „Jsem zkrátka člověk, mám lidské zážitky a snažím se vyrovnat se zkouškami, co se mi děje mezi ušima,“ líčí svoje celoživotní utrpení zpěvák.

Také vás může zajímat ...

Často tak vzpomíná na svého kolegu zpěváka George Michaela (+53). Ten také nějaký čas bojoval s depresemi, než ho našli mrtvého ve své vlastní posteli předloni ke konci roku.

Nezbývá než doufat, že to čtyřiačtyřicetiletý fešák nenechá dojí takhle daleko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...