Robbie Williamsovi píchají botox!

Sice už to není jen záležitost krásek ze šoubyznysu, přesto to u chlapa překvapí: zpěvák Robbie Williams (42) se přiznal ke kosmetickým úpravám obličeje včetně botoxu.

Patrně je duševně stále tím klučíkem z chlapecké skupiny Take That, když nevydržel utahování kamarádů, že vypadá jako stařec. „Nechal jsem si aplikovat nějaké výplně, taky botox, taky mi dělali něco s bradou. Fakt se mi to líbí. Jen teď prostě nemůžu vůbec pohnout kůží na čele,“ stěžuje si zpěvák.

Jeho tvář botox sice vyhladil, ale nyní je má nateklé a vypouklé jako dřevák – chlapec z něho rozhodně znovu není. Mimika vůbec dostala na frak, ale to Robbiemu vůbec nebrání v tom, aby v kosmetických salónech netrávil až dvě hodiny denně!

Také vás může zajímat ...

Tvrdí, že to dělá kvůli své práci a že je povinen kvůli fanouškům vypadat dobře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...