Robert De Niro: Vulgárně útočil na prezidenta

Americký herec Robert De Niro (74) se během proslovu při udělování filmových cen Tony ostře opřel do současného amerického prezidenta Donalda Trumpa (72), jehož je zarytý odpůrce. „Hodlám říct jednu věc.

Do prdele s Trumpem!“ řekl doslovně na pódiu. Herec se v hledišti dočkal podpory od herců, režisérů i producentů, kteří vstali a a začali hlasitě tleskat. S problémem se ovšem setkala televize CBS, která udělování cen přenášela.

Také vás může zajímat ...

Režie měla spoustu starostí s tím, aby všechny vulgarismy dokázala „vypípat“. Na hercovo kontroverzní vystoupení už reagoval i samotný Trump. Jak je jeho zvykem, úder vrátil velmi ostře a De Nira označil za individuum s velmi nízkým IQ.

„Utržil ve filmech od opravdových boxerů příliš mnoho úderů do hlavy,“ dodal Trump na sociální síti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...