Robert je mezi televizními diváky velmi oblíbený

Sice se říká, že dvakrát do jedné řeky nevstoupíš. Jenže občas se stane pravý opak. Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Anna Jiřina Daňhelová (27) sice tvrdím že je pro ni vztah s Jiřím Kmoníčkem (25) ukončenou záležitostí, realita je ale nejspíš trochu jiná.

Také vás může zajímat ...

Proč by si totiž společně zajeli na wellness pobyt a společně působili jako zamilovaný pár? „Zní to možná zvláště, ale my jsme opravdu zůstali kamarádi,“ stojí si herečka za svým. Navíc uvedla, že původně měla jet s kamarádkou, která ji ale mna poslední chvíli účast odřekla a právě proto oslovila bývalého partnera.

Jiří má velmi vypracovanou postavu.

„Dlouho jsme se neviděli a alespoň je čas popovídat,“ dodala krásná herečka. Třeba si ale během pobytu uvědomili, že jeden druhému chybí a dají jejich vztahu druhou šanci. Někdy se to stává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama