Rod Stewart způsobil pořádný poprask!

Některé zpovykané hvězdy mohou působit, že to asi nemají v hlavě v pořádku anebo přišly o poslední zbytky vkusu. Nedávno se do této kategorie slavných zařadil i britský popový zpěvák Rod Stewart (72).

Na dovolené ve Spojených arabských emirátech si vyrazil s přáteli v džípech na výlet do pouště a neměl lepší nápad, než si v dunách zahrát na islamistu. Inspirován drastickými záběry poprav z internetu, donutil jednoho z přátel pokleknout, vzal ho za vlasy a předstíral, že mu uřezává hlavu. A ještě se u toho nechal natočit.

Také vás může zajímat ...

Zkrátka ohromná legrace, zejména ve světle faktu, že slavný popravčí, „džihádista John“, měl stejně jako Stewart britský pas. Nejspíš ho ani nenapadlo, že takhle uráží všechny oběti, popravené Islámským státem. Královna Alžběta II.

udělila titul Sira opravdu tomu pravému.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...